НАЈВКУСНАТА ХРАНА ВО ГРАДОТ

Вкусна храна и пријатна атмосфера

ПОВЕЌЕ ЗА НАС

Традиција и квалитет

Вкусно опремениот eнтериер ќе ви овозможи да поминете незаборавни моменти исполнети со прекрасната македонска музика и трпеза, богата со разновидни специјалитети од Струмичкото поднебје.

Во гостилница “Чамовски” пробајте ја највкуснaта скара, топени сирења, различните видови салати и најдобрите специјалитети кои се подготвени од врвни готвачи. Услужени од врвен персонал, гарантирано ќе ги задоволиме сите Ваши гурмански потреби.

ДЕЛ ОД НАШЕТО МЕНИ

Наша препорака

Пробајте ги нашите специјалитети. Издвојуваме само мал дел од највкусните рецепти.

ШКЕМБЕ ЧОРБА
ПИЛЕШКО СО ГАБИ
ПЕЧЕНИ РЕБРА ВО ФУРНА
СЕЛСКИ КОЛБАС

Ве очекуваме

СЛЕДЕТЕ НЕ НА FACEBOOK
РАБОТНО ВРЕМЕ

Понеделник – Сабота: 08.00 – 24.00 часот

Недела: 15.00 – 24.00 часот
АДРЕСА

Јанко Цветинов б.б., 2400 Струмица, Р. Македонија – Кај пазар Чешел

ТЕЛЕФОНИ ЗА НАРАЧКИ И РЕЗЕРВАЦИИ

+389 34 612 520 +389 72 773 225